REKLAMA A INZERCE


Ceny a pravidla inzerce a reklamy na našem knižním serveru jsou velmi jednoduchá. Inzerci nabízíme formou bannerové reklamy, která provází každou naší stránku. Inzerovat lze i formou propagačních článků v naší sekci NOVINKY a AKTUALITY. Cenové podmínky jsou velmi příznivé a ceny se mění každý rok dle stoupající návštěvnosti k prvnímu dni v roce. Veškeré vložené tituly a propagační články sdílíme dle data vydání pravidelně na našem facebookovém profilu.

Ceník a formáty bannerové reklamy

Bannery jsou na našem serveru vyobrazovány ve dvou formátech. Velký formát banneru: 470px x 290 px a malý formát: 270px x 470px. Banner obsahuje možnost přidání hypertextového odkazu. Vložení s vámi kdykoliv rádi zkonzultujeme popřípadě zpracujeme graficky banner dle vámi zaslaných podkladů.

FORMÁTCena za měsíc
Malý banner200
Velký banner600
FORMÁTCena za čtvrtletí
Malý banner200
Velký banner600
FORMÁTCena za rok
Malý banner200
Velký banner600

Reklamní články

Alternativní reklamou jsou reklamní články. Popis nově vydaného titulu s více fotografiemi, anotací a doporučením ke koupi či upozornění na konání události, jakou jsou knižní trhy a veletrhy. Tato forma je sice jednorázová, ale vzhledem většímu prostoru pro obsah čtenější a poutavější. 


Reklama

[bc_random_banner category=550 slider=no autoplay=true delay=3000 loop=false dots=false]